Pamuk Anne Çınarlı Pansiyon

Hakkımızda

Pamuk Anne Pansiyon

Büyük şehirin stres ve keşemeşinden uzak, doğa ile iç içe, pırıl pırıl deniziyle Çınarlı Pamuk Anne Pansiyon sizleri sıcak ortamıyla kucaklamaya çağırıyor...

İstanbul ve Tekirdağ gibi büyük yerleşimlere yakınlığıyla dikkat çeken Marmara Adası Çınarlı Köyü, hafta sonlarınızı değerlendirebileceğiniz bir alternatifi de sizlere sunuyor. Marmara Denizi'nin en temiz bölgelerinden biri olan Marmara Adası, aynı zamanda sessizliği ve güzel doğasıyla kafanızı dinleyebileceğiniz bir belde olarak bilinmektedir.

Tesisimiz içerisinde bulunan sıcak su, klima, buzdolabı ve oda içi tuvalet bölümleri, tüm odalarımızda standart olarak belirlenerek rahat etmeniz amaçlanmıştır. Denize olan 150 metre mesefasiyle birkaç adımda plaja ulaşarak keyifli anlar geçirebileceğiniz Pamuk Anne Pansiyonu'nda temizlik de bizim için önem teşkil etmektedir.

Hergün temizliği personelimizce yapılan odalarımızla sizlere temiz bir ortam sunulmaktadır. Bahçemizde mangal keyfinin yanında, sundurma altında Çınarlı'nın güzel manzarasıyla yemeklerinizi sevdiklerinizle yemenin keyfini de yaşabilirsiniz.

Pansiyonumuz hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.